Studio Estiloso E Com Otima Localizacao
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
1-slaapkamer Studio Estiloso E Com Otima Localizacao Rio de Janeiro heeft een eersteklas ligging op 25 minuten lopen van het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade en biedt plaats aan maximaal 4 gasten. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het 40 m² grote appartement is gesitueerd in de El Bosque wijk, momenten van de Atlantische Laan. De Botanische Tuin van Rio de Janeiro bevindt zich binnen 4 km van Studio Estiloso E Com Otima Localizacao, terwijl BRS 2 Republica do Peru busstation in de buurt van het pand ligt. Dit appartement ligt op 15 minuten rijden tot het Museum voor Moderne Kunst en op 6 minuten loopafstand van Pao de Acucar.
Geniet van het comfort van een badkamer in dit appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust.
Studio Estiloso E Com Otima Localizacao komt met een complete keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken. Vlak om de hoek van deze accommodatie bevindt zich Cardeal Arcoverde metrostation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha2,1 km
- Aterro do Flamengo4,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont10 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Studio Estiloso E Com Otima Localizacao.
Gasten van Studio Estiloso E Com Otima Localizacao kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Standbeeld van Carlos Drummond de Andrade, binnen 25 minuten lopen ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museum voor Moderne Kunst (6 km) en de Botanische Tuin van Rio de Janeiro (4 km). - ❓
Hoeveel kost het om Studio Estiloso E Com Otima Localizacao te boeken?
De prijs van het boeken van Studio Estiloso E Com Otima Localizacao is $400. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar het appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij het appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Studio Estiloso E Com Otima Localizacao?
Studio Estiloso E Com Otima Localizacao bestaat uit 40 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een tuin?
Ja, er is botanische tuin bij het appartement.